Złomowanie skup pojazdów - Pilchowice

Firma recyklingowa - skup katalizatorow - proponuje kompleksowy skup i recykling Twojego starego katalizatora. Dojeżdżamy bezpłatnie i prowadzimy wysyłkowy w całej Polsce.
  • Skup
  • Augustów
  • Auto
  • Złomowanie

Pilchowice - bez pośredników - uzyskaj lepszą cenę u źródła !

O skupie

Kupujemy złom Katalizatory z całej Polski, od społeczeństwa, złom samochodowy, niezależnych przedsiębiorców, głównych dealerów, garaży zbiorczych i sprzedawców urządzeń koniec życia pojazdu. Katalizatory zawierają metale szlachetne takie jak platyna, pallad i rod. Metale te mogą być stosowane w szerokiej gamie produktów codziennego z telefonów komórkowych do telewizorów. odbiór

Recykling metali ciągu złomu katalizatorów pomaga zaspokoić popyt ze strony producentów elektroniki i łagodzi obciążenie naszej planety zasobów naturalnych.

Czym jest katalizator samochodowy ?

Katalizator stanowi część układu wydechowego. Jest on przeznaczony do konwersji toksycznych gazów do bardziej przyjaznych dla środowiska produktów ubocznych.

Katalizatory konwersji szkodliwych gazów z silnika do dwutlenku węgla, wody, azotu i tlenu. Uszkodzony kot będzie nie tylko powodować problemy środowiskowe, będzie to również ograniczyć przepływ od silnika, przez co pojazd będzie powolny i zwiększa zużycie paliwa. Wymagane w pojazdach zbudowanych od 1985 roku, standardowe katalizatory często ograniczają przepływ i utrudniać działanie. Dobrą wiadomością jest to, że wiele wysokim przepływie i europejskie opcje konwerterów.

Trochę wiedzy z zakresu skupu katalizatorów - dowiedz się więcej !

Kto chce kupić / sprzedać nowy katalizator do swojego samochodu, jest właściwym miejscu - nasz skup to największy recykler w Europie Wschodniej także w mieście Pilchowice. Katalizator stanowi część układu wydechowego, które zmniejszają szkodliwe gazy wydechowe. Zawiera ona w jednej z komór ze stali nierdzewnej, z cienką warstwą w połączeniu z co najmniej trzech metali szlachetnych, takich jak tlenek glinu, tlenek ceru lub platyny, palladu lub rodu (jako PGM). Katalizator ponownie lub nawet jest uszkodzony? Pilchowice - Oferujemy szeroką gamę dla popularnej. Ponadto oferujemy pełną gwarancję i również jak najszybsze terminy dostaw nawet w tym samym dniu. Sprzedają swoje złom Katalizatory za gotówkę teraz! Płacimy najwyższe ceny złomu katów w sieci.

Zadzwoń do nas, aby uzyskać bezpłatną wycenę lub wyślij nam zdjęcia swoich konwerterów złomu, aby uzyskać dokładną cenę.

Opracowaliśmy system ocen, aby upewnić się, że wszyscy nasi partnerzy będą zadowoleni. Czy wiesz, że większość kotów złomu są odsprzedawane 4-5 razy, zanim zostaną poddane recyklingowi? Jeśli użytkownik zdecyduje się sprzedać swoje złom Katalizatory bezpośrednio do nas, będzie można uniknąć lokalnych nabywców kotów i uzyskać najlepszą cenę. Przeczytaj, co nasi klienci mówią o nas.

Ceny AutoZłom AutoZłom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lider branży hurt/detal

Na naszej stronie udostępniamy bezpośredni kontakt z Nami. Jako lider branży o ugruntowanej pozycji na rynku zachęcemy osoby indywidualne oraz hurtowników do stałej współpracy.

Gwarantujemy doskonałe warunki dla wszyskich zainteresowanych. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie.

Sprawdz nas już dziś i przekonaj się że warto z Nami współpracować.

Kasacji

Głównym zadaniem naszego skupujest recykling zużytych katalizatorów samochodowych.

 

 

Poprzez lata działalności zdobyta renoma pozwala nam na najlepsze ceny. Doskonałe zaplecze sprzętowe oraz rozbudowana sieć przedstawicieli sprawia iż interesuje nas każdy katalizator.

Zadzwoń do nas po szczegóły.